Wygląd/skiny

Informacje o forum, pomoc techniczna, ogłoszenia o działalności forum, sugestie nt. rozbudowy forum itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Piotr Konieczny » Pn mar 07, 2005 6:15 pm

Ja śledzę :) Dzięki za sugestie. Jak w końcu dojdę do modowania forum, to będzie jedna ze zmian, którą na pewno wprowadzę.
Piotr Konieczny
Kandydat PhD
University of Pittsburgh
Piotr Konieczny
Administrator Forum
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 8:08 pm
Lokalizacja: Katowice, Polska - Pittsburgh, USA

Postprzez Marcin Pędich » Pt mar 10, 2006 4:24 pm

Jeśli wolno mi się wypowiedzieć, to jestem za zachowaniem zarówno Avatarów, jak i podpisów i emotikonek, jak również za dodaniem dodatkowych skinów. Ubarwia to forum i uprzyjemnia korzystanie z niego. Poza tym jest to środek wyrażania samego siebie i pokazywania swojego charakteru i poglądów - rzecz ważna na forum, które pozbawia nas osobistego kontaktu. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem twierdzenia, że naukowy charakter forum przemawia przeciw stosowaniu tego typu środków. Odcinanie się od powszechnie przyjętych w Internecie środków wyrazu w imię większej "naukowości" jest swoistym snobizmem - tworzeniem wrażenia, że oto zajmujemy się tu jakimś "sacrum" i nie będziemy zniżać sie do poziomu "profanum" Internetu. Chciałbym zwrócić uwagę, że gdyby nie przekonanie, że praca naukowa też może być "fun", a rozrywka też może stanowić temat badań naukowych, towarzystwo takie jak PTBG w ogóle by nie powstało.
Obrazek
Marcin Pędich
Badacz Gier
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt mar 03, 2006 4:06 pm
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Marcin Segit » Śr mar 15, 2006 12:49 pm

Forum sluzy do rozmow, wodotryski sa mu zbedne. Wiec jestem przeciw avkom, sigom - zwlaszcza graficznym - i wszelkim innym ozdobnikom. Z calym szacunkiem, drogi Kolego, ale im wiecej jest rzeczy zbednych, tym gorzej sie dyskutuje (np. animowane avki strasznie rozpraszaja, takiez emoticony rowniez) - mowie to jako admin forum liczacego ponad 10 000 uzytkownikow. Tutaj jest dobrze, jak jest.
Marcin Segit
Badacz Gier
 
Posty: 77
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:32 am
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Postprzez Marcin Pędich » Śr mar 15, 2006 2:15 pm

Co do animowanych to się zgadzam. Ale Avatary jako takie nie przeszkadzają w niczym. Wręcz przeciwnie.
Marcin Pędich
Badacz Gier
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt mar 03, 2006 4:06 pm
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Piotr Langowski » Pt kwi 30, 2010 6:28 pm

Chciałbym prosić o włączenie obsługi avatarów - załóżmy, że mamy całą stronę postów, czytamy, któryś tam nas zainteresował, ale na razie czytamy dalej, i w końcu chcemy odpowiedzieć na ów post. I wtedy właśnie łatwiej wyłowić po avatarze ten post, względnie ograniczyć liczbę postów do czytania, jeśli jakiś autor ma ich na stronie więcej.

Czy możliwe jest też dodanie subblacka?
Piotr Langowski
 

Postprzez Jerzy Szeja » So maja 01, 2010 1:51 pm

Niestety nie da się pogodzić naukowego tonu i prób naukowej jakości z awatarami. Musiałby ktoś bez przerwy zwracać uwagę niektórym, wyrzucać, blokować...
Ja ledwo znajduję czas na poprawę błędów niektórych studentów, potrzebne odpowiedzi oraz wyrzucanie botów.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron