Warszawskie Kolo PTBG przy WP UW

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Przemysław Bociąga » Śr mar 29, 2006 3:43 pm

Jerzy Szeja napisał(a):I tak najbardziej pasuje mi środa - w inne dni (nie liczę soboty i niedzieli) przyjazd do Wawy byłby bardzo trudny. Kol. Piotr może w środę po 13.00.


Ja w środę mogę po 13.45, więc w zasadzie "mi pasuje".
Pozdrawiam
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga
Badacz Gier
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr sty 26, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Postprzez Jerzy Szeja » Śr mar 29, 2006 4:59 pm

Akces do Koła złożyli też Kol.Kol. Paweł Marcisz i JeRzy Rzymowski (redaktor działu publicystyki "Nowej Fantastyki" - gratuluję!).

Pośrednicząc Kol. Wałaszewskiemu informuję, że może on w najbliższą środę od 14.00 do 15.00, jeśli to Wydział Pedagogiki, który jest na tyłach placu Konstytucji. Proszę któregoś z warszawskich Kolegów o wypowiedź, bo nie mam bladego pojęcia, gdzie WP jest.
Z drugiej strony nie wiem, Kol. Ryng, czy w tych godzinach byłaby wolna jakaś sala (a przydałoby się, bo Kol. Wałaszewski jako "dr" mógłby być Opiekunem koła - co prawda jest z APS, ale przynajmniej z Warszawy {mgr polonistyki UW, studia doktoranckie w SNS, sam doktorat w IBL PAN}).
Moglibyśmy to zrobić w "Paradoksie", jakby nie było sali.
Proszę o komentarze.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Piotr Schmidtke » Śr mar 29, 2006 5:53 pm

Wydział Pedagogiki UW znajduje się na ul. Mokotowskiej, czyli odchodzącej od pl. Zbawiciela (w pewnym sensie na tyłach Konstytucji, ale...). Dokładniej chodzi o północno-wschodnią ulicę z placu Zbawiciela, zaraz w prawo za Metodystami.
Piotr Schmidtke
Badacz Gier
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 23, 2005 1:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciej Ryng » Pt mar 31, 2006 12:12 am

By dostac sie na Wydzial Pedagogiczny, nalezy z Placu Zbawiciela skrecic w Mokotowska, a wydzial bedzie po prawej stronie. Ew idac z Placu Konsytucji ul. Koszykowa, mija sie Biblioteke M.S. Warszawy i skreca w prawo w Mokotowska, wtedy Wydzial znajduje sie po lewej stronie.

W przyszlym tygodniu na wydziale trwac bedzie X Konferencja Andragogiczna, a nastepna sroda to juz w zasadzie okres przedswiateczny. Poniewaz liczba chetnych juz przekroczyla wymagane minimum, jest kilka opcji. Najlepiej, moim zdaniem, byloby zorganizowac spotkanie zalozycielskie w pierwsza srode po swietach, w okolicach godziny 15:00. To bedzie 19 IV. Moznaby wyprobowac inne dni, jednak z wypowiedzi kolegow wynika, ze sroda bylaby tym najlepszym terminem. Choc ja na przyklad preferuje poniedzialki. Co do godzin popoludniowych, wszyscy jestesmy zgodni. Kwestia sali jest jeszcze do uzgodnienia, aczkolwiek nie przewiduje zadnych problemow.
Maciej Ryng
Badacz Gier
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 20, 2005 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jerzy Szeja » Pt mar 31, 2006 12:38 pm

Proponowałbym najbliższą środę - tj. 5 kwietnia. To jeszcze nie jest okres przedświąteczny, a właśnie 19 IV to dwa dni po świętach i nie wszystkim może pasować.
Wygląda też, że najbliższa środa pasuje wszystkim (no nie wiem, czy Kol. Ryngowi - proszę o wyraźną wypowiedź), a ważne, że i Kol. Wałaszewskiemu, który typowo o tej porze (i później) ma zajęcia na APS. A przydałoby się, by Opiekun był na spotkaniu założycielskim. Konkretnie: w imieniu Kol. Wałaszewskiego proponuję spotkanie od 14.00 do 15.00. Ukonstytuujemy się i możemy umówić się też na następne spotkanie (najlepiej połączone z prelekcją).
Proszę o wypowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Piotr Schmidtke » So kwi 01, 2006 7:56 pm

No pewnie, możemy się spokojnie spotkać w Paradoksie, niekoniecznie na Wydziale Pedagogiki. Jestem za.
Piotr Schmidtke
Badacz Gier
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 23, 2005 1:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciej Ryng » N kwi 02, 2006 1:24 pm

Witam

W tej chwili na liście chętnych znajdują się następujące osoby:

kol. Przemysław Bociąga
kol. Paweł Marcisz
kol. Maciej Ryng
kol. Jerzy Rzymowski
kol. Jerzy Szeja
kol. Piotr Schmidtke
kol. Zbigniew Wałaszewski
kol. Jakub Zapała


Osoby zainteresowane

kol. Ewa Galińska
kol. Agata Krajewska

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

Wobec tego środa, 5 IV, godz 14:00, w Paradoksie. Cieszę się, że ten termin pasuje większości Kolegów. A mniejszość się dostosuje. Proszę tylko o informację, gdzież to jest.

Pozdrawiam.
Maciej Ryng
Badacz Gier
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 20, 2005 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piotr Schmidtke » N kwi 02, 2006 7:58 pm

Co do umiejscowienia Paradoksu, to znajduje się on na północnowschodnim rogu al. Ujazdowskich i ul. Pięknej, w tzw. Pałacyku Leserów. To ten róg, na którym kawałek dalej wzdłuż Pięknej znajduje się ambasada kanadyjska.

Wejście do Paradoksu jest od ul. Matejki (następna równoległa do Pięknej) - na płocie znajduje się wielki banner, nie sposób nie trafić.

Pozdrawiam
Piotr Schmidtke
Badacz Gier
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 23, 2005 1:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jerzy Szeja » Śr kwi 05, 2006 7:01 pm

Dziękuję wszystkim za przybycie!

Nie będę tworzył nowego wątku, by zawiadomić o Warszawskim Kole PTBG, bo ten honor należy się Pomysłodawcy (kol. Ryng).

Teraz poczekamy na reakcję władz pedagogiki UW (ew. IKP UW).

Nie wiedziałem, że tak blisko Sejmu RP mieści się taka oaza wolności, kultury i gier! :D

Już wracając do domu pomyślałem sobie - nie bez natchnienia ze strony Kol. Przemysława (imię znaczące, zauważmy:) - że bardzo interesującym warszawskim odpowiednikiem poznańskiego spotkania "szachowego" byłoby spotkanie poświęcone Go. Z pracy Kol. Schmidtkego sporo wiem nt. otoczki kulturowej, gdzieś tam czytałem też jakiś artykulik, ale w życiu nie grałem. Może by się dało taką prelekcję z prezentacją i nauką gry przeprowadzić, Kolego Piotrze?
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Piotr Schmidtke » Pt kwi 07, 2006 10:53 am

Myślę, że tak.
Piotr Schmidtke
Badacz Gier
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 23, 2005 1:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jerzy Szeja » Śr kwi 19, 2006 11:00 am

Proponuję w takim razie:
1. Wyznaczyć termin (ja mogę np. 26 kwietnia - tj. za tydzień).
2. Miejsce (Kolego Ryng?).
3. Może, Kolego Schmidtke, dać w dziale "Dyskusje pozostałe" fragment pracy Kolegi nt. Go, by i zachęcić, i jakoś wprowadzić w temat?

Proszę Kolegów i Koleżanki z Warszawy i okolic o deklarację w tym wątku woli przybycia (i ew. sugestie co do terminu i miejsca).
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Jerzy Szeja » Pn kwi 24, 2006 7:23 pm

Jak rozumiem, na razie nikt do tego głowy z Kolegów nie ma. W takim razie proponuję następny termin: 10 maja. Proszę o wypowiedzi, czy pasuje, czy nie.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Przemysław Bociąga » Wt kwi 25, 2006 8:51 am

Mnie pasuje na poprzednich warunkach.
Pozdrawiam
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga
Badacz Gier
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr sty 26, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Postprzez Jerzy Szeja » Wt kwi 25, 2006 12:06 pm

Przemysław Bociąga napisał(a):Mi pasuje na poprzednich warunkach.

Kolega ma na myśli, że ogólnie może w środy w podanych poprzednio godzinach, czy też, że pasuje termin jutrzejszy, ale nie 10 maja?

Uprzejmie proszę o wypowiedzi pozostałych - szczególnie Kolegów Schmidtkego i Rynga.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Przemysław Bociąga » Wt kwi 25, 2006 12:19 pm

W tym semestrze mogę się stawiać ogólnie w środy około 14 - 14.15, po uwzględnieniu drogi na Wydział Pedagogiczny.
Pozdrawiam
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga
Badacz Gier
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr sty 26, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron