warszawski "Konkret "- prelekcja

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

warszawski "Konkret "- prelekcja

Postprzez Jerzy Szeja » Pt kwi 01, 2005 6:48 pm

Serdecznie zapraszam na moją prelekcję w ramach warszawskiego konwentu Konkret ( http://rassun.art.pl/konkret2005 )
- sobota 9 kwietnia, godzina 16.00:
"Kulturowe uwarunkowania roli superbohatera w grach fabularnych".

Chciałbym porozmawiać o mniej oczywistych niż kompensacyjne powodach wcielania się w postać superbohatera.
Rozważania będą dotyczyć wszystkich typów gier fabularnych. Jeżeli pojawią się osoby z odpowiednimi predyspozycjami/potrzebami - ostatnią część spotkania poświęcę problemom analizy gier paragrafowych (co, moim zdaniem, jest istotne dla odpowiedniego ujęcia i gier narracyjnych, i komputerowych).
Osoby, które mogłyby polemizować z prelegentem, będą mile widziane. Wykład jest mało twórczy w porównaniu z dyskusją :-)

Proponuję też członkom/sympatykom PTBG spotkanie po mojej prelekcji. Możemy omówić kilka spraw towarzystwa lub po prostu pogadać :-)

Do zobaczenia!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Marcin Segit » Pt kwi 01, 2005 9:21 pm

Postaram sie zjawic :)
Marcin Segit
Badacz Gier
 
Posty: 77
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:32 am
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Postprzez Jerzy Szeja » N kwi 10, 2005 6:07 pm

Wiadomo było, że w takim czasie frekwencja będzie niska.
Tym bardziej dziękuję przybyłym za przybycie!
Mam nadzieję, że było to interesujące - a późniejsza współprelekcja/spotkanie/dyskusja/usw. z Maćkiem Parowskim przynajmniej dynamiczna :-)
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów


Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron