Zjazd Twórców Gier przy Poznań Game Arena, 19-20 październik

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Zjazd Twórców Gier przy Poznań Game Arena, 19-20 październik

Postprzez Jakub Marszałkowski » Cz wrz 05, 2013 10:51 am

W imieniu koła naukowego Ruch Projektantów Gier przy Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej chciałbym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w szóstej edycji Zjazdu Twórców Gier. Po raz drugi z dumą będziemy imprezą towarzyszącą największym targom gier komputerowych w Polsce, czyli Poznań Game Arena. Jest to więc i konferencja, ale i masowe wydarzenie skierowane do szerokiego odbiorcy poświęcone wszelkim aspektom tworzenia gier video. Frekwencje na ubiegłorocznych wykładach dochodziły do 300 osób, w tym na przykład u reprezentującego nas Marcina Drewsa ludzie nie mieścili się w Sali. ZTG 2013 odbędzie się 19 i 20 października.
Mam nadzieję, że w tym roku reprezentacja PTBG będzie co najmniej tak godna jak w ubiegłym. Dlatego gorąco zachęcam Szanowne Koleżanki i Kolegów do wystąpienia na Zjeździe Twórców Gier z referatem. Referaty można zgłaszać bezpośrednio na stronach ZTG, w razie potrzeby służę też wszelką pomocą.

ZTG liczy się jako konferencja krajowa, wiąże się też z publikacją, w postaci filmu wideo. Kilka z ubiegłorocznych wystąpień naszych członków jest już dostępnych na stronach ZTG, kolejne będą udostępniane stopniowo w kolejnych dniach. Prelegenci otrzymają Karty Wystawcy MTP uprawniające do wstępu na PGA i ZTG w trakcie całej imprezy, wliczając również piątek 18 października, czyli „VIP Day” przeznaczony tylko dla branży i mediów.

Więcej informacji:
http://www.ztg.pl
http://www.gamearena.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Jakub Marszałkowski
Jakub Marszałkowski
Badacz Gier
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt lis 16, 2010 10:19 pm

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron